menusearch
farhangnegar.ir

برگزاری پویش به عشق حاج قاسم رای می دهم

جستجو
پنج شنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰ | ۸:۱۵:۳۴
۱۴۰۰/۳/۱۱ سه شنبه
(0)
(0)
برگزاری پویش به عشق حاج قاسم رای می دهم
برگزاری پویش به عشق حاج قاسم رای می دهم

مهرشاد سهیلی در گفتگو با خبرنگاران از برگزاری پویش به عشق حاج قاسم رای می دهم با لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر مشارکت حداکثری خبر داد.

فرمانده قرارگاه حضرت مهدی (عج) با اشاره به روند برگزاری این پویش گفت: پویش به عشق حاج قاسم رای می دهم در بستر های مختلف فضای مجازی برگزار می شود

سهیلی با بیان اینکه مشارکت حداکثری واجدین شرایط در انتخابات بسیار مهم است، گفت: حضور بالای مردم در این عرصه نمایشی از اقتدار جمهوری اسلامی در جهان است و نقشه و تلاش براندازان خارجی و حامیان داخلی آنها برای تحریم انتخابات را بی اثر می‌کند.

فرمانده قرارگاه حضرت مهدی (عج) همچنین با بی‌ نتیجه دانستن تلاش دشمنان برای مایوس کردن مردم جهت شرکت در انتخابات به خاطر مشکلات اقتصادی و معیشتی، ادامه داد: اینها هنوز مردم ایران را نشناخته‌اند و نمی‌دانند که مردم ما هرگز به خاطر برخی مشکلات و کمبودها، از تعیین سرنوشت خود دست بر نمی‌دارند.

وی اضافه کرد: تلاش داریم با استفاده از همه ظرفیت‌های موجود اعم از علما و روحانیون، نخبگان، معتمدان و متنفذان، دانشگاهیان، فرهنگیان، بازاریان و اصناف مختلف و نیز رسانه‌های ارتباط جمعی مشارکت بالا و قابل قبول مردم در انتخابات پیش رو را فراهم نماییم.

مهرشاد سهیلی در پایان با اعلام شماره ۰۹۱۹۷۵۵۱۸۲۱ جهت اعلام آمادگی گروه های مختلف با این پویش گفت: پویش به عشق حاج قاسم رای میدهم از امروز در کشور آغاز و تا غروب ۲۸ خرداد ادامه خواهد داشت.