menusearch
farhangnegar.ir

پایان سال به استاندارد سرانه بوستان بانوان می‌رسیم

جستجو
چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ | ۶:۴۲:۲۳
۱۳۹۸/۷/۱۱ پنج شنبه
(0)
(0)
پایان سال به استاندارد سرانه بوستان بانوان می‌رسیم
پایان سال به استاندارد سرانه بوستان بانوان می‌رسیم

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ نگار؛   پیام جوادیان با اشاره به برنامه سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری قم در رابطه با توسعه فضای سبز بانوان، اظهار داشت: در همه مناطق یا بوستان بانوان ایجاد شده و یا در حال احداث است.

مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری قم با اشاره به اینکه بوستان مخصوص بانوان در منطقه یک در خیابان گلزار تقریبا در مراحل پایانی است و تا یک ماه آینده به بهره برداری میرسد، افزود: برای احداث بوستان مخصوص بانوان در منطقه دو در حاشیه خیابان جواد الائمه در حال تملک هستیم.

جوادیان با اشاره به بهره برداری بوستان ارغوان به عنوان بوستان مخصوص بانوان در منطقه سه، تاکید کرد: در منطقه چهار بوستان نرگس را داریم و بوستان منطقه پنج واقع در خیابان شهید کلهری در مراحل تملک است که بعد از تملک مراحل احداث آن آغاز میشود.

وی با اشاره به اینکه در منطقه ۶ دو بوستان بانوان داریم، افزود: یکی از این بوستانها با عنوان بوستان اردیبهشت در خیابان کارگر و دیگری بوستانی است که در خیابان امامزاده ابراهیم و به همت شهرداری منطقه ۶ ایجاد شده است که طی هفتههای آینده به بهره برداری میرسد.

مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری قم ادامه داد: در منطقه هفت اقدام شاخصی که صورت گرفت در اختیار گرفتن بوستان نجمه بود که بخشی از آن یعنی حدود ۱۲ هزار مترمربع از جشن درختکاری سال گذشته در اختیار بانوان قرار گرفت.

جوادیان با اشاره به اینکه در منطقه هشت هم بوستان پروانه حدود سه ماه پیش افتتاح شده است، تاکید کرد: یکی از موارد تاکید شده و از تکالیفی که شهردار بسیار روی آن تاکید دارند، توسعه بوستانهای بانوان است که بانوان بتوانند در آنها به ورزش و تفریح بپردازند.

وی به بهره برداری رسیدن دو تا سه بوستان باقیمانده و در دست احداث تا پایان سال اشاره کرد و گفت: تقریبا به سرانه استاندارد باغها و بوستانهای بانوان رسیدهایم.

 

 


انتهای پیام/